Anasayfa / Genel / Sünnet Gölünde Öğle Yemeğinde Buluşuldu

Sünnet Gölünde Öğle Yemeğinde Buluşuldu

Doğal güzellikleri ile ünlü Göynük ilçesi yakınlarındaki sünnet gölündeki doğal yaşam otelinde aylık yemek sponsorlarımız Umut Duran ve Tarihi Mudurnu meram restaurant işletme sahibi Mustafa Kocasoy bir jest yaparak Mudurnu  kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ,Belediye başkanı Mehmet İnegöl ve tüm daire müdür ve müdüreleri ile sünnet gölünde davetlileri kabul ettiler.

Güzel doğa ile doğal tereyağında alabalık davetlilerden tam not alırken hoş sohbet ile öğle arasında yemek molası bu ay sünnet gölünde gerçekleşti emeği geçenlere teşekkür eden kaymakam Yüksel”her şey mükemmel olmuş bu güzel günde aramızda olamayan müdürlerimize ve Göynük kaymakamı M.Nuri Çetin’e geçmiş olsun dileklerini iletti.Gelecek ay nerede  kim sponsor olacağını daha sonra belirtmek üzere veda edildi.

İlçe müftüsü Mehmet Yorulmaz tarafından okunan sofra duası ile günün öğle yemek molası sona erdi.Davete Mudurnu ve Taşkestide 100 bin kişiye ekmek kapısı aralayan ve yatırımlarına devam eden iş adamı Emin Yerdelen’de katıldı.

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

Göynük Orman Yangını

Göynükte yangın erken mudahale ile söndürüldü İLHAMİ ÇETİN-Göynükte Çamlıca köyü ormanlık alanından görülen dumanlar için ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4