Anasayfa / Kaza / Mudurnu’da Trafik kazası beş yaralı

Mudurnu’da Trafik kazası beş yaralı

Mudurnu ilçesi Taşkesti beldesi kavşağında traktör ile otomobil çarpıştı.

Otomobilde bulunan sürücü ve üç kişi yaralandı.Yaralılar Mudurnu ilçe hastanesine getirilerek tedavi altına alındı.

Taşkesti kavşağında Mudurnu istikametinden Akyazı istikametine gitmekte olan 14 LD 961   plakalı otomobil sürücüsü Şemseddin Çakmak,kavşakta hareket halindeki 14 ES 741 plakalı traktörün sürücüsü İbrahim Akkoç arka tekerine çarparak traktörü devirdi,olay yerine gelen vatandaşlar traktör sürücüsünü traktörden çıkartarak kurtardı otomobildekilerde çarpışmanın etkisi ile yaralandılar.

Otomobildeki yaralılar Şemseddin Çakmmak sürücü,Fatma Çakmak,Şaziye Demir,Nazmiye Kumarcı gelen 112 ambulansı ile ilçe hastanesine getirildiler.Daha sonra traktör sürücüsü İbrahim Akkoç  ilçe hastanesine getirildi.

Jandarma trafik olay yerinde tutanak tuttu.Aynı zaman diliminde Mudurnu Nallıhan karayolu aynalıkaya mevkiinde de yağmur nedeniyle kayan araç şarampole çıktı.Mudurnu Bolu karayolunda tepe karakolu mevkiindede yapancı plakalı araç yağmur nedeniyle yoldan çıktı.Abant Bolu yolundada yağmurda kayan araç abant balık restauranta kayarak tehlike atlattı araçlar kurtarıcılara yüklenerek götürüldü.

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

Mudurnu Aynalıkayada Motorsiklet Kazası

Motorsiklet kazası bir yaralı İLHAMİ ÇETİN-Mudurnu Beypazarı istikametine gitmekte olan Serkan Yıldırım yönetimindeki 34 VK ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4