Anasayfa / Eğitim / Mudurnu’da Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları

Mudurnu’da Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları

29 Ekim Cumhuriyet bayramı Mudurnu ilçesinde kutlandı.

MUDURNU İLHAMİ ÇETİN-Bolu’nun Mudurnu ilçesinde, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla tören düzenlendi.

İlçe merkezi halk pazarı yapılan alanda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında düzenlenen tören, kaymakam Emine Dilce hükümet konağı önünde daire amirlerinin karşılamasıyla  başladı.

Kaymakamlık makamındaki daire amirleri ile tanışma  ve sonrasında bayram alanına geçilerek, öğrenciler veliler daire müdürleri ile başlayan bayram etkinliğinde kaymakam Emine Dilce,cumhuriyet savcıları samet Deniz ve Mücahit Kaya,İlçe Emniyet Müdürü Hasan Hüseyin Turanlı, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Teğmen Onur Musa Başal, ve daire müdürleri hazır bulundu.

Öğrencilerin gösterileri ve Mudurnu çiftetellisi ile okunan cumhuriyet şiirleri sonrası dereceye giren öğrencilere  hediyeler verildi.

Öğrencilerin bayramını kutlayan kaymakam Emine Dilce  öğrencilerin şiir okuması ve halk oyunları gösterisi sunuldu.ziraat odası başkanlığı tarafından traktörlerle resmi geçit töreni düzenlendi.

Kaymakam Emine Dilce yaptığı konuşmasında “sevgili Mudurnulular ve öğrenciler bu gün cumhuriyetimizin ilan edilişinin 95 . yıldönümünü büyük bir sevinç ve grurla kutluyoruz.Milletce duygu birliğimizin büyük bir çoşkuyla tezahur ettiği bu gün Cumhuriyetimiz için ortak değerlerimiz etrafında her zamankinden daha güçlü bir şekilde kenetlenme günüdür”dedi.

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

Mudurnu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürünüde Kaybettik

Mudurnu ilçesinde üç yıl görev yapan Mahmut Kartaloglu’nuda Gerede’ye yolladık. Mudurnu ilçesinde üç yıl görev ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4