Anasayfa / Özel / Mudurnu’da Baskındaki 13 Kişi Adliyede

Mudurnu’da Baskındaki 13 Kişi Adliyede

Mudurnu ilçe girişine beş km uzaklıktaki Gölet Restaurant’ta eğlenen Mudurnu’lu 4 kişiyle hesap konusunda anlaşmazlık çıkmasıyla mekan sahibiyle sözlü olarak atıştıkları, bir gün sonra daha öncedende benzer konulardan mahkemelik oldukları şahısların tekrar mekana gelebilecekleri düşüncesiyle işyeri sahibi D.Ö. Bolu’da ki çevresinde ki şahısları Gölet Restaurant’ta davet ettiği, alkol aldıktan sonrada yaklaşık 10 , 15 kişiyle Mudurnu çarşı merkezindeki A.A ait bir cafeye giderek kapı camını kırıp, içerdeki eşyalara zarar verdikleri, işyeri işletmecisi ve bir müşteriyi darp ettikleri ve kasada bulanan bir miktar parayla, işyeri sahibi şahsa ait bir cep telefonunu aldıkları bilgisi öğrenildi.

Olay sonrası Mudurnu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl’ün telkinleriyle Gölet Restarurant’ta gitmek için toplanan 20 kişilik grup ilçe merkezinde ikna edilip evlerine gönderilmiş,Restauranttaki müşterilerde uzaklaştırılarak Olası ikinci bir olay önlenmiştir.

Mudurnu emniyet görevlilerince Mekan sahibi D.Ö. , İ.T. , A.K. gözaltına alınmış, kamera incelemesi ve olayın tanıkların beyanları göre 13 şüpheli tesbit edilmiş, bir kısmı kendi gelip teslim olan 13 kişi de Adliye’ye sevk edilmiş, şahısların Savcılık sorgularından sonra Mahkemece adli kontrol kaydıyla gıyapta yargılanmak üzere şahıslar serbest bırakıldı.

Olayda kaybolan cep telefonun geri getirildiği, kasadan alınan para ve işyerine verilen zararıda karşılandıktan sonra.

Mudurnu emniyet Müdürlüğünce” Ordumuz, polisimiz Doğu da terörle mücadele ederken hemşehrilerimizin birbirlerine kabadayılık yapması bizleri çok üzmüştür. Geçen senede bir kişinin gölet yakınlarında öldürüldüğu alkollü mekanlara bir çeki düzen verilmesi kaçınılmaz olmuştur denildi.

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

Mudurnu Kaymakamı Emine Dilce

Mudurnu ilçesine atanan kaymakam Emine Dilce çalışmalarına başladı.Köy gezileri ilçe esnaf gezileri yaparak tarihi bir ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4