Anasayfa / Doğa / Mudurnu Offroad Kış Etkinliği

Mudurnu Offroad Kış Etkinliği

Mudurnu offroad kulubü karla mücadelesi
Mudurnu offroad kulübü arazili araçlarla dağ yollarında gezi düzenledi.Geziye katılan offroad sevdalıları 2500 rakımlı bayramtepeye çıkarak bayrak astılar.Offroad ve mudurnulu avcılar atış poligonu yaparak atış talimi yaparak formlarını koruduklarını ifade ettiler.
Kısmen karla mücadele veren offroad araç sürücüleri araçlarını denemekten geri kalmamakla rampada kar mücadelesinde oldukca başarılı ve heyecanlı anlar yaşandı.

Offroad(MUDOFF)başkanı ve Mudurnu avcılar derneği başkanı Murat Yavuz”kış sezonunda offroad yapmak için zirve dağlara çıktık.Bazı kısımlar karlı ve gezimiz oldukca iyi geçti herkese teşekkür ediyorum.Mudurnu offroad olarak her geçen gün çalışmalar devam ediyor güzel etkinliklerle bu sporu ilerleteceğiz”dedi.

Katılımcılardan Bülent Ağrı “çok güzel bir gün geçirdik,güzel bir spor dalı heyecanlı oldu devamını dileriz”dedi.

katılımcı Abdulkadir Kurt”offroad ekibinin bu güzel gününe bizide davet ettiler ,çok eğlenceliydi güzel bir spor herkese teşekkür ederiz”dedi.

Araçlarla gösteri ve ateş yakılarak mangalda ekmek sucuk yapıldı.Dağ yollarından inen offroad ekibi buz tutan yollar ve derelerden geçerek Abant çevresinde karla mücadele verdi.

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

Düzce Valisi Yüzde Yüz Doğadasınız Yürüyüşünde Pürenli ve Balıklı Yaylasında

Düzce valisi Dr. Zülkif Dağlı Pürenli Yaylasından başlattığı yürüyüşü Balıklı yaylasında sonlandırdı. İLHAMİ ÇETİN MUDURNU-Düzce ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4