Anasayfa / Politika / Mudurnu için İYİ bir gelecek…

Mudurnu için İYİ bir gelecek…

Mudurnu için İYİ bir gelecek…

İYİ Parti Mudurnu teşkilatı olarak, İYİ ler hareketinin ülkemizin, Mudurnu’muzun geleceği için bir çıkış yolu olduğunu kısa zaman içinde Mudurnulu hemşerilerimize anlattık ve yüksek bir kabul gördük. Üyelerimizin sayısının her gecen gün artması da bu kabulün en acık göstergesidir.

Mudurnu’nun siyasi tarihindeki ilk kadın kurucu  parti başkanı olmak onuruyla, simdi de ilçemizin 1995 yılından bu yana, yaklaşık çeyrek asırdır hasret kaldığı “Mudurnulu milletvekili” özlemini gidermek için,  milletvekilliğine adaylığımı büyük bir onur ve gururla açıklıyorum. Başta eğitim, issizlik ve maddi kaynak yetersizliği olmak üzere bugün ilçelerimizde yaşanan temel sorunların, Ankara’da siyaseten temsil edilememesinden kaynaklandığı hepimizin bildiği ve kabul ettiği bir gerçektir. Tüm ilçelerimiz maddi kaynak yetersizliği nedeniyle körelmiş, geri planda kalmıştır. Bu haksızlığa dur demenin zamanı 24 Haziran seçimleridir!

Mudurnu’yu eski canlılığına kavuşturmak, insanımızın yüzünü yeniden güldürmek, gençlerimize iş, çocuklarımıza umut olmak için 24 Haziran genel seçimlerinde Mudurnu’nun ilk kadın milletvekili olma gururunu tüm Bolu’lu hemşerilerimiz birlikte yaşayacağımıza inancım tamdır!

İYİler her zaman kazanır…

Mudurnu’muz İYİ olacak, Bolumuz İYİ olacak, Türkiye İYİ olacak!

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

MHP Bolu İl Başkanı ve Teşkilatı Kaymakam Ziyareti

Mart ayı belediye başkanlığı seçimleri yaklaştıkca siyasi partilerdeki hareketlilik arttı. Bolu MHP il teşkilatı Mudurnu ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4