Anasayfa / Özel / MM Grup Sünnet Gölünde Stres Attı(VİDEO)

MM Grup Sünnet Gölünde Stres Attı(VİDEO)

VİDEO İZLE:Hafta sonu Ankara’da merkezi bulunan mm grup gıda bilişim teknolojileri inşaat ve dış tic.aş yönetim kurulu başkanı Mehmet kapusuzoğlu 54 kişilik grubu ile Göynük ilçesi yakınlarındaki sünnet gölünde cumartesi gün ve gecesinde  doğal yaşam oteli müdayimlerinden Fatih Acar ve Özgür Sevimsoy’un özgün  müzikleri eşliğinde doyasıya sabaha kadar eğlendiler.mm grup 22. yılını kocaman bir pasta ile yönetim kurulu başkanı Mehmet Kapusuzoğlu tarafından kesilerek tüm konuklara dağıtıldı.

Sünnet gölünün buz haline rağmen mm grup konukları gece yeni yağan kar ile gündüz saatlerinde adeta banyo yaptılar..
mm grup çalışanları göl çevresinde yürüyüş yaptı.Buz tutan sünnet gölü sessizliği ile kar ile eğlenceye çeviren gruplar muhteşem bir gün geçirdiler.
Kar keyfi yaşayan mm grup çalışanları tüm arkadaşlarını tekbir sesleri ile kar birikintilerine yatırarak onlarca kar’ı üzerine boşattılar.

mm grup yönetim kurulu başkanı Mehmet Kapusuzoğlu”sünnet gölündeki gezimizde çok mutluyuz,böyle bir geziyle motivize olduk,arkadaşlar kar’a benide yatırdılar ,o anda çok soğuk olduğunu hissettim,ama çok güzeldi çok eğlendik”dedi.
Tüm konukları tek tek kar içine yatıran mm grup çalışanları belkide ilk defa bu kadar neşeli zaman geçirdiler,oldukca renkli anlar yaşadılar.

mm grup avukatı Hale Tanrıkulu ” ben sünnet gölüne altı yıl devamlı geliyorum burası mükemmel bir doğa harikası yer,sessizlik içinde rahat huzur dolu olan sünnet gölü harika,İstanbul ve Ankara ortasında olan sünnet gölü büyük şehirlerin kirli atmosferinden kurtulmak için buraya herkes gelmelidir”dedi.

Erkeklerin kar banyosundan sonra firmanın bayanlarına geldiği açıklanmasıyla maaşları dağıtan bayanı zorla kar birikintilerine götürürlerken”maaşlarınızı vermem ona göre demesine rağmen erkekleri inandıramadı ve kar içine yatırılarak üzerine kar doldurdular.

Güzel bir gün geçiren mm grup araçtan açılan müzik ile Angara havaları ile oynayarak halay çekildi,günün anısına hatıra fotoğrafı sünnet gölü amblemi ve tavuk heykeli ile çekilerek gün ölümsüzleştirildi.

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

Mudurnu Kaymakamı Emine Dilce

Mudurnu ilçesine atanan kaymakam Emine Dilce çalışmalarına başladı.Köy gezileri ilçe esnaf gezileri yaparak tarihi bir ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4