Anasayfa / Özel / Kim Şerefli Kim Şerefsiz

Kim Şerefli Kim Şerefsiz

VİDEO İZLEYİN :

VİDEO İZLEYİN  :

TAKDİRİ SİZE BIRAKIYORUM
şerefsizi kim olsa bilir.İlçe merkezinde asfalt çalışmasını izlediğim ince market köşesinde Mehmet ince ile konuşma yaparken ,orada duran vatandaş belediye başkan yardımcısı diyorlar Abdullah Ustaoğluna Mehmet ince çağırarak gelirmisin bir şey söyleyeceğim dedi. o da ben o şerefsizin yanına gelmem diyerek beni kastetdi .bende videoda izleyeceğiniz gibi o sözden sonra hayırdır benimle ne alıp veremediğiniz var dedimse söylediği sözü inkar etti.Mehmet ince yanımda şahittir,Şerefliyi şerefsizin kim olduğunu herkes biliyordur .benim 50 yıl içinde kimseye ne kötü söz söylemişimdir nede kavgam olmuştur. şerefsiz sözü sahibine yakışır diyorum ve iade ediyorum.
Geçtiğimiz aylardada başkan Mehmet İnegöl bana hakaret etmiştir.Mudurnulular hıdırellez gününde kapalı spor salonunda oradada Mustafa Tenekeci ve Cahit Güner şahittir.kamu oyuna duyurulur.

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

Kaymakam Ahmet Tozlu Taşkestide Trafik Uygulamasında

Göynük Kaymakamı Ahmet Tozlu Trafik Denetimine Katıldı Göynük Kaymakamı Ahmet Tozlu, “polis yeleği giyerek sürücüleri ...

One comment

  1. Memleketin eksikliklerini dile getirdiğin zaman maalesef şerefsiz oluyorsun 🙁 Herkes düşman gözüyle bakıyor. Daha güzel bir Mudurnu için hepimize görevler düşüyor. Herkes görevini yapmalı. Siz habercisiniz göreviniz eksiklikleri şikayetleri haber yapmak duyurmak. Çoğu konuda sizi destekliyorum. M.Y. ile bazen sohbet ediyoruz aynı fikirdeyiz. Çağ dışı olan yollardaki tümsek haberlerinizi de destekliyorum. Makamlar yatma yeri değil.. Boş verin takmayın kafanıza yola devam..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4