Anasayfa / Genel / Kaymakam Tozlu Mudurnu’da Trafik Denetlemesinde

Kaymakam Tozlu Mudurnu’da Trafik Denetlemesinde

Göynük ve Mudurnu kaymakamı olan Ahmet Tozlu,hatalı sürücüye kırmızı düdük uygulaması için Göynük Mudurnu ve Taşkesti beldesinde jandarma trafik ve polis yol uygulamasına katılarak bayram için seyahat eden sürücülere broşür verdi ve sohbet ederek uygulamanın içişleri bakanlığı tarafından yapıldığını izah ederek sürücülerden tam destek aldı.

Göynük Mudurnu,Mudurnu Taşkesti beldesi ve Mudurnu ilçe girişinde yapılan uygulamaya katılan Göynük Kaymakamı Ahmet Tozlu emniyet yetkililerinden bilgi aldı ve sürücü ve polis memurlarıyla bayramlaştı.

Trafik uygulaması kapsamında durdurulan araçlardaki sürücü ve yolcularla bir süre sohbet ederek bayramlaşan Göynük Kaymakamı Ahmet Tozlu sürücülere buroşür çocuklara ise “kırmızı düdük” hediye etti.

Daha sonra uygulamaya katılan polis memurları ile hatıra fotoğrafı çektiren Göynük Kaymakamı Ahmet Tozlu Mudurnu ilçesinden ayrıldı.
Mudurnu ilçe jandarma komutanı teğmen Onur Musa Başal taşkesti beldesindeki uygulamada kaymakam Ahmet Tozluyu karşıladı uygulama yapıldı,
Taşkestiden Mudurnu ilçe girişindede ilçe emniyet müdürü Hasan Hüseyin Turanlı tarafından karşılanan kaymakam Tozlu uygulamaya katıldı.

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

Göynük Orman Yangını

Göynükte yangın erken mudahale ile söndürüldü İLHAMİ ÇETİN-Göynükte Çamlıca köyü ormanlık alanından görülen dumanlar için ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4