Anasayfa / Özel / Kaymakam Ahmet Tozlu Taşkestide Trafik Uygulamasında

Kaymakam Ahmet Tozlu Taşkestide Trafik Uygulamasında

Göynük Kaymakamı Ahmet Tozlu Trafik Denetimine Katıldı

Göynük Kaymakamı Ahmet Tozlu, “polis yeleği giyerek sürücüleri uyardı, hatalı sürücüye kırmızı düdük” projesi kapsamında Bolu’nun Göynük,Mudurnu ve Taşkesti beldesinde yol uygulamasına katıldı.

Göynük Kaymakamı Ahmet Tozlu,hatalı sürücüye kırmızı düdük uygulaması için Göynük Mudurnu ve Taşkesti beldesinde jandarma trafik ve polis yol uygulamasına katılarak bayram için seyehat eden sürücülere buroşür verdi ve sohbet ederek uygulamanın içişleri bakanlığı tarafından yapıldığını izah ederek sürücülerden tam destek aldı.

Göynük Mudurnu,Mudurnu Taşkesti beldesi ve Mudurnu ilçe girişinde yapılan uygulamaya katılan Göynük Kaymakamı Ahmet Tozlu emniyet yetkililerinden bilgi aldı ve sürücü ve polis memurlarıyla bayramlaştı.

Trafik uygulaması kapsamında durdurulan araçlardaki sürücü ve yolcularla bir süre sohbet ederek bayramlaşan Göynük Kaymakamı Ahmet Tozlu sürücülere buroşür çocuklara ise “kırmızı düdük” hediye etti.

Daha sonra uygulamaya katılan polis memurları ile hatıra fotoğrafı çektiren Göynük Kaymakamı Ahmet Tozlu Mudurnu ilçesinden ayrıldı.
Mudurnu ilçe jandarma komutanı teğmen Onur Musa Başal taşkesti beldesindeki uygulamada kaymakam Ahmet Tozluyu karşıladı uygulama yapıldı,
Taşkestiden Mudurnu ilçe girişindede ilçe emniyet müdürü Hasan Hüseyin Turanlı tarafından karşılanan kaymakam Tozlu uygulamaya katıldı.

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

Gölcük Değirmendere Kırk Yama Festivali

Sevgi Yüksel Uzunöz (Çarpana) kişisel sergisini açtı. İLHAMİ ÇETİN-Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4