Anasayfa / Genel / İcra Müdüründen Halı saha Tepkisi

İcra Müdüründen Halı saha Tepkisi

Mudurnu Adliyesinde üst katta yeni yerinde çalışmaya başlayan icra dairesi müdürü Serdar Erdem,yeni atanan müdür yardımcısı Nebiye Özkan Örs görevine başladı.

Mudurnu icra müdürü Serdar Erdem” Mudurnudaki spor faaliyetlerimizi daha etkin yapabilmemiz için ilçede bir halı sahanın olmaması çok üzücü,ben geldim geleli şu güzel kasabaha spor yapmak hobimizdi ancak halı sahanın olmaması bizleri spordan bile soğuttu.

Spor yapmak için taşkestiyemi gidelim demek gelmiyor içimden orayada mecburen gitmek zorunda kalıyoruz,burası küçük ilçe halı sahalar yapılmalıki gençler kahve köşelerinde pineklemesin vakitlerini spor yaparak geçirmeliler ne demişler sağlam kafa sağlam vucutta bulunur ,buda sporla olur”dedi.

Yanına gelen yardımcısı Nebiye Özkan Örs hanımada hayırlı olsun dileklerini ileten Özkan icracılık mesleğinin zor şartlarınıda sohbet arasında anlatarak”öyle zamanlar oluyorki sanki biz suçluymuşuz gibi alacaklılarla karşı karşıya geliyoruz,bazıları tehdit bile ediyor mesela “ben zaten cezavinden yeni çıktım,yataklarım orda hala sıcak bekliyor “diyerek tehditlerle karşı karşıya kalıyoruz.

Biz devletin bir kurumuyuz alacaklılar avukatları yasal kanuni haklarını kullanarak icra kuruluna gelip borçlulardan almamızı istiyorlar sanki borcu biz yaptık,sonra tehditler bize oluyor,çok şüpheli olan borçlulara emniyet yardımı istiyoruz normal vatandaşlar varsa onlara kendimiz giderek görevimizi yapmaktayız”dedi.

Mudurnu ilçesinde icra dairesi müdürü Serdar Erdem 2015 yılında 2000 icra dosyası oluştuğunu belirtti.

 

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

Göynük Orman Yangını

Göynükte yangın erken mudahale ile söndürüldü İLHAMİ ÇETİN-Göynükte Çamlıca köyü ormanlık alanından görülen dumanlar için ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4