Anasayfa / Vefat / Hüsamettin Karakılıç Vefat Etti

Hüsamettin Karakılıç Vefat Etti

Hüsamettin KARAKILIÇ ‘ Kaybettik.Cenazesi yarın 15.02.2018 öğle namazını takiben Mevlana Camiinden kaldırılacaktır.

Mudurnu taşkesti beldesi İğneciler köyünden yetişmiş 1970-75 yıllarında Mudurnu ortaokulunda öğretmenlik yapan disiplinli mütevazi bir kişiliği ile o zamanlardaki öğrencilere  hayatı öğreten değerli öğretmenimiz vefat etti Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.Kızı Nimet Karakılıç’ın yanında vefat eden değerli öğretmenimize dualarınızı esirgemeyin.

Çok özel bir öğretmendi türkçe dersinde sözlü yapmak için cebinden not defterini çıkartır ceketinin yakasından da toplu iğneyi not defterinin yaprakları arasına sokarak gelen sayfadaki öğrencileri sözlüye kaldırırdı hiç unutman,o zamanlarda ortaokul şimdiki müze olarak kullanılan hastane yanındaki bina ile Dumlupınar ilkokulunun alt katında sınıflarda ve yeni yapılmıştı şimdiki bina hey gidi günler.

Fotoğraflar o günlere aittir.

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

Ormanda Kesim Yapan İşcinin Üzerine Ağaç Yıkıldı

Orman işcisi kestiği ağacın altında kalarak can verdi İLHAMİ ÇETİN MUDURNU-Mudurnu Orman işletmesi Güveytepe bölgesinde ...

4 comments

  1. Mürüvvet Öztürk Yaşartürk

    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Bizler için çok emek verdi herzaman aklımdaydı önce ailesinin soonrada hepimizin başımız sağ olsun.

  2. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.O yıllarda ben de Mudurnu orta okulun da okudum.Hüsamettin bey bizim müzik derslerine girer di. Bizim mahallede oturur du Ekmeği göğüs hizasın da taşımayı on dan öğrendim.Bilge bir Adam dı.Ailesine baş sağlığı diliyorum.

  3. ALLAH RAHMET EYLESİN BİLGE ADAM DI BİZİM MAHALLEDE OTURUR DU MÜZİK DERSİMİZE GİRER Dİ ARADAN 47 YIL GEÇMİŞ AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM.

  4. Merhaba, Röportaj için teşekkür ederiz. Engin Geçtan yazdığıkitaplarla benim hayat ımı değiştiren değerli bir yazar. Engin Geçtan”a mail yoluyla bile olsa ulaşmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4