Anasayfa / Sağlık / Hastane Yapılacaktı,Beklemede,Çocuk Doktoru Yok

Hastane Yapılacaktı,Beklemede,Çocuk Doktoru Yok

Mudurnu ilçe hastanesine çocuk doktoru neden gelmiyor.Bir kamu çalışanı gece çocuğunun hastalanması nedeniyle gittiği ilçe hastanesinde çocuk doktorunun olmadığını görünce ,daha önceleri vardı hiç olmazsa haftada bir ve ya iki gün geliyorlardı,şimdi yok diyerek Bolu’ya gitmek zorunda kaldığını ,ve zaten ilçeye hastane yapılsada içinde doktor olmadığından dolayı hiç başlamasalar daha iyi dedi.

Özellikle uzman doktorlar,küçük operasyonlar,ortapedi,doğum,çocuk,uzman olması gerekiyor,yoksa ilçeden ambulansla Bolu’ya sevk et gitsin olmaz bu iş kaçıncı asırdayız artık,neden Bolu’ya gitsin herkes.Parası olan var olmayan var.Yetkililer bi el atsın artık şu harabe hastanede yapılsın yarım kaldı yıkımı.

20-25 yaşındaki genç doktorların güven vermediğinide belirten kamu çalışanı neden burası böyle demekten kendisini alamazken yıllardır hizmetin hiç olmadığı siyasilerin birbirini çekiştirmesinden dolayı bir ortak nokta bulunamaması yüzünden malesef bu döngü hala devam ediyor.Yazık şu ilçeye diğer Göynük,Taşkesti beldesinde bile milyarlarca yatırımlar yapıldı,neden Mudurnu böyle ? herkes şöyle bir düşünsün bakalım.

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

Taşkesti’de Sigara İçme Yasağı Kontrolları

Mudurnu ve Taşkesti beldesindeki işyerleri 4207 Sayılı Kanun uygulaması yapıldı. (Kapalı alanda sigara içme yasağı ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4