Anasayfa / Kaza / Emniyet Kemeri Hayat Kurtardı

Emniyet Kemeri Hayat Kurtardı

Sabah güneş görmeyen yollarda gizli buzlanma ve don olması kazalara neden oluyor.
Göynükten Bolu istikametine gitmekte olan 34 DE 4559 plakalı araç sürücüsü Mehmet Seyhan örencik köy yol ayrımını geçtikten sonra virajda sabah ıslak zemindeki don olayında direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole yuvarlandı.Yanındaki eşi Ayşe Seyhan ile sürücü Mehmet Seyhan yara almadan kurtuldular.Olay yerine gelen 112 ambulansındakontrol edilen sürücü ve eşinin hafif şekilde yaralanmaları olduğundan götürülmelerine gerek kalmadığını belirttiler.

Sürücü Mehmet Seyhan “Göynükten Eşimle birlikte hastaneye gitmek için sabah çıktık viraja girdikten sonra direksiyonun hakimiyetini kaybettim sağa sola çevirsemde şarampole yuvarlandık,emniyet kemerimizi takmamız bizi kurtardı.Bolu aibü kulak burun boğaz da randevumuz vardı oraya gidiyorduk”dedi.
Jandarma trafik olay yerinde inceleme başlattı.sürücünün alkol kontrolu yapılarak sabah saatlerinde yola çıkacak araçların dikkatli olmaları gece don olayı ve ıslak zeminde araçların savrulma tehlikesi olduğunu belirttiler.

 

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

Ormanda Kesim Yapan İşcinin Üzerine Ağaç Yıkıldı

Orman işcisi kestiği ağacın altında kalarak can verdi İLHAMİ ÇETİN MUDURNU-Mudurnu Orman işletmesi Güveytepe bölgesinde ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4