Anasayfa / Politika / BBP Muhsin Yazıcıoğlu Mudurnu’da Anıldı

BBP Muhsin Yazıcıoğlu Mudurnu’da Anıldı

BBP kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, vefatının 6. yılında Mudurnu’da 700 yıllık esnaf duası sonrasında ilçe orta çarşıda pilav dağıtıldı dua yapıldı.
Büyük Birlik Partisi (BBP) Bolu İl Başkanı Mahmut Alan ve il yönetimi,Bolu BBP milletvekili aday adayı Mehmet Tan Mudurnu BBP ilçe başkanı ve tönetim kurulu üyeleri esnaf duası sonrası pilav ikramında bulundular.
Büyük Birlik Partisi (BBP) Bolu İl Başkanı Mahmut Alan duaya katılan tüm vatandaşlara kendisi pilav kazanı başında dağıtım yaptı.

25 Mart 2009 tarihinde Kahramanmaraş’ın Keş Dağı mevkisinde içinde bulunduğu helikopterin düşmesi sonucu hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu, ölümünün 6. yıl dönümünde Mudurnu ilçesinde dualarla anıldı.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Bolu İl Başkanı Mahmut Alan gazetecilere yaptığı açıklamada “Mudurnu teşkilat başkanı Hüseyin Yağın ve beraberindeki tüm teşkilatımıza teşekkür ederim.Mudurnu’daki 700 yıllık esnaf duasına katılmak bizim için çok önemlidir.Seçim dönemine girmekten dolayı ilk önce bizim desturumuz olan Muhsin Yazıcıoğlu liderimiz ondan sonra Mustafa Desticidir.Her seçim dönemi söylediğimiz söz mutlaka olacak biz insanız bizler tüm partilere oy vereceğiz,biz diyoruzki kimse kimseyi kırmasın ,seçimler önemli insanlar vatanını milletini düşünerek karar vermesi lazım,şahsi menfaatlere değil vatan menfaatlerini düşünmek lazımdır.En iyi çalışan kazansın hangi parti olursa olsun.Aday adaylarının çıkıpda proje açıklamalarını yanlış buluyorum,seçime iki ay kala Mudurnu severler Bolu severler Göynük severler türedi genel olarak adlarını ben koydum Bolu severler diye proje belediyenin işidir Milletvekilinin işi değildir.Milletvekili destek olmak halkın sesi olmaktır ,meclis kürsüsündeki sn si çok değerli olan hani birbirlerine küfrederek kavga ederek horoz gübü didişerek harcadıkları saniyeler var ya işte o saniyeler bizim saniyelerimiz.ama adamlar horoz gibi birbirinin peşindeler .
Mudurnu için Bolu için kim hayırlı olacaksa kim çalışacaksa partisi ne olursa olsun burdaki halkın sorununu çözecekse o gitsin.Hangi parti olursa olsun bizde allah razı olsun deriz bizde.
Gerededeki köpek öldürülmesi olayını soran gazeteciye İl Başkanı Mahmut Alan”veterinere güzellikle söylüyorum ,güzellikle olmassa bu işin sonu kötülükle bitecek çünkü ben ona allahın yarattığı canı almaya sahip değilsin diyorum ,adam diyorki altı üstü iki köpek diyor ,bende diyorumki be süpermen o zaman şu iki köpeği çanlandırıverde görelim senin şu altı üstü iki köpek dediğini böyle şey olmaz çözüm vurmak değil.Milletvekili Fehmi küpcü bile bana teşekkür etti televizyona çıkarak bu olayı meydana çıkardığım için ama belediye hala katliama devam ediyor.
Bu gün Mudurnuda ebedi liderimiz Muhsin Yazıcıoğlunu anmak 28 şubat yeni geçtik tam 30 gün oldu.Mecliste oturanlar bu kanallarda yayın yapanlar yayın yönetmenleri bunlar demekki bu ülkede yaşamıyorlarmış sanki yeni gelmişler Türkiyenin geçmişini bilmiyorlarmış,28 şubatta başkanımızın dünyaya malolan bir kelimesi var ben diyor halkına namlusunu çevirmiş tanka selam durmam,halkına zulmedecekse durmam sivil iradeye sekiz milletvekiliyle oy vermeseydi biz şu anda Kenan Evren’in yatağa düşmesini bekliyor,düştükten sonra kurmaylarını kafalayıp yeni yeni meclis kurmaya çalışıyorduk,kimse kusura bakmasın saat sekizden sonra kimse dışarı çıkamazdı .Ama beyfendiler bu güç zehirlenmesi yaşayanlar unuttular biride çıkıp Muhsin Başkana teşekkür etmedi.Şiddetle kınıyorum.Yazıklar olsun diyorum işte geçmişi unutuyorlar ondan sonra çıkıp osmanlı torunuyuz diyorlar hep bizans oyunu bu,osmanlı toronlarıda zamanı gelince çıkacak inşallah.
BBP 7 Haziran seçimlerinde yapılan çalışmaları doğru bir ortamda görmüyorum sevmedim Bizim aday adaylarımız Mehmet Tan ve Mudurnudan Şeyma kardeşimiz aday adayı kendilerine teşekkür ediyoruz ,herkes seçim döneminde gelip oy istiyor ben doğru bulmuyorum ,ben bir yıldır sokaklardayım her gün bağırıyorum burda şu problem var bu var bunuda oy versinler diyede söylemiyorum ,diyorumki şu iki ay kala çıkan mübarekler bir yıl 12 ay on ay yangel yat iki ay kala çık ben adayım de çık ben doğru bulmuyorum bunu seçimleri pek sağlıklı bulmuyorum hatta sert söylemlerim var bu konuyu fazla açmıyorum “dedi.

Bolu BBP milletvekili aday adayı Mehmet Tan”Bu gün Mudurnu ilçesinde Muhsin başkanımızınvefatının 6. yılında esnaf duasına katıldık pilav dağıttık dularımızı gönderdik.Milletvekilliği aday adaylığı içinde ben ve partililer olarak amacımız vatanın ve milletin birlik ve bütünlüğü bekasını sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapmak için canımızı feda etmeye hazırız ,bunun nedenide Allah ve Peygamber davası olduğu için Muhsin başkanımızda bu yolla devam ettiği için bizde onun ayak izlerinden devam ederekten bu bayrağı sallamak istiyoruz”dedi.

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

MHP Bolu İl Başkanı ve Teşkilatı Kaymakam Ziyareti

Mart ayı belediye başkanlığı seçimleri yaklaştıkca siyasi partilerdeki hareketlilik arttı. Bolu MHP il teşkilatı Mudurnu ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4