Anasayfa / Genel / Atlı Fındık Sobaları Satışa Sunuldu Mudurnu

Atlı Fındık Sobaları Satışa Sunuldu Mudurnu

Mudurnu kış’a hazır (532 493 6185)Arayın Görüşelim
İLHAMİ ÇETİN MUDURNU- Tarihi Mudurnu ilçesi kışa hazırlanıyor.Kış şartlarının zor geçtiği Mudurnu’da Abant dağlarından gelen yoğun sis ve kar yağışı sonrası ayaz ve donma riski çok olan bir ilçedir.

Mevsim itibariyle sonbaharın bitimi kış ayının yaklaştığı bu günlerde ekonomik krize yenik düşen orta tabaka esnaf köylü dolar ve altın fiyatlarının ikiye üçe katlandığı günümüzde haliyle kömür fiyatlarıda dövizle olması vatandaşı endişe içine attı.ilçede 25 kg lık ithal kömür fiyatları 30 ve 40 tl denilmekte ,bu fiyatlara kim nasıl kömür alır nasıl ısınılır yaşamı zorlaştırılan insanların bir çıkış rotası aramasıda mecbur oldu,

o zaman ne yapacaklarını düşünen vatandaş Mudurnuda imal edilen ucuz fındık kabuğu yakan sobalar rağbet görüyor.İlkokul çağında mesleğine başlayan Atlı firması dededen toruna bu mesleği sürdürmekte ve tse belgeli sobalarını Türkiye kültür bakanlığından onaylu demirci ustası İsmail Atlı tarafından el emeği ile hazırlanarak satışa sunuldu.Sobalar fabrikasyon olmayıp her bir parçası el emeği ile yapılarak garantili olarak verilmektedir.

Türkiyenin her bölgesine gönderilen fındık sobaları bölge bölge seralarda tavuk çiftliklerinde evlerde kahvehanelerde kullanımı çok kolay külsüz dumansız bir şekilde fındık kabuğu olan yerlerde kabukla,pelet yakıtı olan yerlerde peletle zeytin çekirdeği,kayısı çekirdeği ilede yanarak vatandaş ucuza ısınmaktadır.

Satışların başladığı şu günlerde ideal fındık sobalarından siparişlerinizi vererek bilgi alabileceğiniz telefon numaraları şunlardır 0 532 493 61 85 iş tel : 0 374 421 31 14 nolu telefonlardan bilgi alarak emaye kaplı ısısı bol yakıtı ucuz sobayı kazasız kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.
www.atlifindiksobaları.com adresindende istediğiniz soba mangal demircilikle ilgili ne isterseniz ulaşabilirsiniz.
Fındık sobaları garantili olup her yere kargo ile gönderilir.Fiyat konusu telefonla İsmail Atlı ile görüşebilirsiniz.
Ekonomik kış şartlarına uygun tek soba atlı fındık sobaları kalitede öncü yakıtta cimri fiyatta ucuz,arayın görüşelim.Mudurnuda .

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

Göynük Orman Yangını

Göynükte yangın erken mudahale ile söndürüldü İLHAMİ ÇETİN-Göynükte Çamlıca köyü ormanlık alanından görülen dumanlar için ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4