Anasayfa / Son Dakika / Mudurnu’da Gaziler Günü Kutlamaları

Mudurnu’da Gaziler Günü Kutlamaları

Gaziler günü kutlamaları

İLHAMİ ÇETİN MUDURNU-Mudurnu ilçesinde gaziler günü kutlamaları sönük geçti.

Atatürk anıtına kaymakamlık ve belediye başkanlığının çelenk konulması ile başlayan anma gününde Emniyet,jandarma ve kamu kurum müdürleri ,siyasi parti temsilcileri dışında hiç kimsenin olmaması dikkatlerden kaçmazken gazilerdende katılımın az olduğu görüldü.

Seben kaymakamının vekaleten görevli olduğu Mudurnu kaymakam v. Muhammet Fatih Günlü çelenk koydu.saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra kıbrıs gazisi Sabri Karaaslan konuşmasında”emanetimiz emanetimizdir,gözünüz arkada kalmasın ,sizlerin sahip çıktığı gibi bizlerde sahip çıkacağız,namerdin elini değdirmeyeceğiz bu vatana,başta gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları olmak üzere bu vatan için toprağa düşmüş şehitlerimizin ebediyete intikal etmiş olan  hayatta olup bizi burada onurlandıran  kahraman gazilerimizin huzurunda  saygıyla eğilerek şükranlarımı sunuyorum”dedi.

İstiklal marşının okunmasında yoldan geçen motorsikletli bir vatandaş Hakkı Ateşalp motorsikleti durdurarak saygı duruşununda bekledi.

Gaziler günü nedeniyle yapılan anma günü kaymakalıkta yapılan sohbetle sone erdi.Gaziler Bolu’da yapılacak olan akşam yemeği için gönderildi.

Hakkında İlhami Çetin

Mudurnu haberleri

Birde şuna bakın

Böyle Kaza Görmediniz

Mudurnu Akyazı karayolunda meydana gelen trafik kazasında tır traktörü parçaladı. 54 D 0481 plakalı traktör ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4